O nas

Biuro Projektowe BS-Arch powstało  w Krakowie w 2009 roku. Skupia ono grupę młodych architektów o  wszechstronnym  doświadczeniu  w  projektowaniu, dla których zawód jest równocześnie pasją życiową. Projektując,  kształtujemy  przestrzeń w harmonii z  przyszłymi  funkcjami,  dbając  równocześnie  o wszystkie aspekty techniczne inwestycji.


Architekci  naszej  pracowni  projektowali obiekty o różnorodnych funkcjach, takich jak mieszkaniowe, biurowe,  hotelowe, szpitale i przychodnie, domy seniorów, obiekty przemysłowe, stacje benzynowe, a także przebudowy obiektów zabytkowych. W ramach swojej misji nadzorowali i prowadzili budowy   zarówno w  Polsce jak i w innych krajach europejskich.


Doświadczenie zdobyte przy projektach nie tylko w Polsce, ale i w Chinach, Czechach, Hiszpanii, Niemczech, Francji, Wielkiej Brytanii i na Węgrzech pozwala nam na proponowanie rozwiązań wykraczających poza standardy zwyczajowo przyjęte w naszym kraju i kreatywne rozwiązywanie problemów projektowych. Ścisła współpraca z inwestorami na każdym etapie inwestycji, od koncepcji i analizy terenu, poprzez dokumentację budowlaną i wykonawczą, aż po nadzór na budowie  inwestycji powoduje,  że inwestycje są realizowane zgodnie z założonym budżetem  i  harmonogramem.

Zespół zarządzający

Adam Bielański

architekt prowadzący

założyciel biura

żeglarz


https://i.pinimg.com/280x280_RS/35/27/8a/35278a518a89f7b9bdcb88bdafc85df2.jpg

Adam Gzyl

architekt prowadzący

chodząca encyklopedia

architektury i nie tylko


Przemek Kusior

architekt prowadzący

pasjonat motocykli i karate

Maria Hoinka

architekt prowadząca

pasjonatka fotografii i żeglowania